Niegdyś strzelał w Premier League, w 2019 roku powalczy we wrestlingu!

2018-05-22 21:54:00; Aktualizacja: 6 lat temu
Niegdyś strzelał w Premier League, w 2019 roku powalczy we wrestlingu! Fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski Źródło: Fightmare

W Internecie pojawił się plakat zapowiadający galę wrestlingu „Fightmare 3”, na której głównym punktem ma być walka z udziałem Granta Holta. Informacja wypłynęła od samej federacji.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej wielu zawodników zastanawia się nad swoją przyszłością. Najczęściej decydują się oni na spędzenie dalszej części życia w sztabach szkoleniowych klubów piłkarskich, jako eksperci telewizyjni lub prowadząc własny biznes. Od czasu do czasu zdarzają się jednak bardziej oryginalne wybory i na taki zdecydował się Grant Holt. 37-latek rozpocznie karierę wrestlera.

Angielski napastnik w przeszłości spędził kilka sezonów w Premier League, gdzie występował w Norwich City, Wigan czy Aston Villi. Podczas swojej długiej kariery 37-latek zwiedził bardzo wiele klubów, strzelając na różnych poziomach 169 bramek w 540 występach i ten bilans może jeszcze poprawić. Aktualnie Holt reprezentuje Barrow z Vanarama National League (piąty poziom rozgrywkowy w Anglii).

Warto dodać, że w 2016 roku były bramkarz Werderu Brema, Tim Wiese, wystartował w walce w federacji WWE. 

Grant Holt rozpocznie treningi wrestlingowe już w najbliższy czwartek. Na razie Anglik podpisał umowę na jedną galę, ale może ona zostać przedłużona.


Więcej na ten temat: Anglia Niemcy Tim Wiese Grant Holt Wrestling