Niemcy - Belgia. Gdzie oglądać hitowe spotkanie towarzyskie? [TRANSMISJA TV | STREAM]

Niemcy - Belgia. Gdzie oglądać hitowe spotkanie towarzyskie? [TRANSMISJA TV | STREAM] fot. Ulrich Hufnagel/Xinhua/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Niemcy - Belgia to zespoły, które zmierzą się ze sobą w ramach spotkania towarzyskiego. Gdzie oglądać hitowe spotkanie? Przewidziano zarówno transmisję TV, jak i online.

Niemcy to gospodarze EURO 2024, którzy powoli przygotowują się do tej imprezy. Nie biorą oni udziału w eliminacjach, dlatego szukają odpowiednich kandydatów, którzy dadzą im namiastkę rywalizacji.

W czerwcu z podopiecznymi Hansiego Flicka zmierzy się prawdopodobnie reprezentacja Polski.

Wtorek to z kolei dzień, w którym nasi zachodni sąsiedzi postarają się zaprezentować, jak najlepiej przy okazji potyczki z Belgami.

Drużyna z Beneluksu również jest w fazie budowy po tym, jak zmieniono trenera. Roberto Martíneza zastąpił Domenico Tedesco.

W debiucie 37-latkowi udało się wygrać przekonująco ze Szwecją (3-0). A jak tym razem zaprezentują się Belgowie?

Niemcy - Belgia. Gdzie oglądać hitowe spotkanie towarzyskie? Transmisja TV będzie dostępna w Polsacie Sport Fight, a STREAM w usłudze Polsat Box Go.

Pierwszy gwizdek meczu Niemcy - Belgia o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy