Niemcy - Belgia. Gdzie oglądać hitowe spotkanie towarzyskie? [TRANSMISJA TV | STREAM]

Niemcy - Belgia. Gdzie oglądać hitowe spotkanie towarzyskie? [TRANSMISJA TV | STREAM] fot. Ulrich Hufnagel/Xinhua/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Niemcy - Belgia to zespoły, które zmierzą się ze sobą w ramach spotkania towarzyskiego. Gdzie oglądać hitowe spotkanie? Przewidziano zarówno transmisję TV, jak i online.

Niemcy to gospodarze EURO 2024, którzy powoli przygotowują się do tej imprezy. Nie biorą oni udziału w eliminacjach, dlatego szukają odpowiednich kandydatów, którzy dadzą im namiastkę rywalizacji.

W czerwcu z podopiecznymi Hansiego Flicka zmierzy się prawdopodobnie reprezentacja Polski.

Wtorek to z kolei dzień, w którym nasi zachodni sąsiedzi postarają się zaprezentować, jak najlepiej przy okazji potyczki z Belgami.

Drużyna z Beneluksu również jest w fazie budowy po tym, jak zmieniono trenera. Roberto Martíneza zastąpił Domenico Tedesco.

W debiucie 37-latkowi udało się wygrać przekonująco ze Szwecją (3-0). A jak tym razem zaprezentują się Belgowie?

Niemcy - Belgia. Gdzie oglądać hitowe spotkanie towarzyskie? Transmisja TV będzie dostępna w Polsacie Sport Fight, a STREAM w usłudze Polsat Box Go.

Pierwszy gwizdek meczu Niemcy - Belgia o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy