Niemcy mają problem. Restart w drugiej lidze zaburzony przez dwa przypadki zakażenia koronawirusem

Niemcy mają problem. Restart w drugiej lidze zaburzony przez dwa przypadki zakażenia koronawirusem fot. Phillip Kofler | Pixabay
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Dynamo Drezno

Władze Dynama Drezno poinformowały, że niemiecki zespół został poddany dwutygodniowej kwarantannie.

W piątek odbyła się trzecia seria testów na obecność koronawirusa w klubach z Bundesligi i 2. Bundesligi. Przeszli je piłkarze, trenerzy, fizjoterapeuci i wszystkie osoby mające bezpośredni kontakt z zawodnikami. Dynamo potwierdziło dwa pozytywne wyniki testów, nie przedstawiając jednak, o kogo dokładnie chodzi.

Jak przyznał menedżer Ralf Minge, w związku z nowymi przypadkami koronawirusa cały zespół wraz ze sztabem trenerskim poddano dwutygodniowej kwarantannie. W tym czasie piłkarze nie będą mogli trenować oraz rozgrywać spotkań.

Rywalizujące w 2. Bundeslidze Dynamo na pewno nie rozegra więc zaplanowanego na 17 maja spotkania z Hannoverem 96. Na razie nie wiadomo, czy cała sytuacja wpłynie mocniej na plan wznowienia sezonu w Niemczech w przyszły weekend.

Dynamo zajmuje ostatnie miejsce w tabeli 2. Bundesligi. W 25 meczach sięgnęło po 24 punkty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy