Niepewna przyszłość Clyne'a

Niepewna przyszłość Clyne'a
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Nathaniel Clyne dostał propozycję przedłużenia umowy z Southamtpon FC.

Obecny kontrakt 23-letniego obrońcy z klubem wygasa w czerwcu 2016 roku, ale Ronald Koeman chciałby zatrzymać u siebie Anglika na dłużej i uciąć wszelakie spekulacje łączące jego zawodnika z przenosinami do Manchesteru United.

- Moja nowa umowa jest wciąż w fazie negocjacji. Jestem w kontakcie ze swoim agentem oraz władzami drużyny. Myślę, że wszystko wyjaśni się do kwietnia - powiedział prawy defensor "Świętych".

Nathaniel Clyne występuje w ekipie z Southampton od lipca 2012 roku. W bieżącym sezonie w barwach tego zespołu rozegrał w sumie 26 spotkań, w których strzelił trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy