Niepewna przyszłość Kimpembe i Thiago Silvy w PSG

Niepewna przyszłość Kimpembe i Thiago Silvy w PSG
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Parisunited.fr

Powrót do Paris Saint-Germain Leonardo może oznaczać spore zmiany w drużynie mistrza Francji.

Brazylijczyk ponownie objął w PSG stanowisko dyrektora sportowego, wchodząc w buty Antero Henrique. Nominacja ta na pewno wpłynie na transfery do klubu, ale Leonardo będzie miał też głos w sprawie przyszłości zawodników obecnie grających w ekipie mistrza Francji.

Jak pisze portal Parisunited.fr, z PSG w najbliższym czasie mogą pożegnać się Thiago Silva oraz Presnel Kimpembe.

Pierwszy z nich jest kapitanem drużyny, ale ma już 34 lata i najlepsze sezony z całą pewnością za sobą. Zdaniem powyższego źródła szkoleniowiec paryskiej ekipy, Thomas Tuchel, nie wyklucza rozstania z doświadczonym defensorem.

Kimpembe ma dopiero 23 lata, ale jego pozycja w zespole również jest zagrożona. Już wcześniej pojawiały się informacje o zgrzytach między nim a Neymarem. W dodatku, w przeciwieństwie do Silvy, na Kimpembe PSG może sporo zarobić. Jednym z klubów zainteresowanych pozyskaniem mistrza świata jest Arsenal, choć na razie nie wiadomo, czy londyńczycy będą w stanie sprostać oczekiwaniom finansowym paryżan.

Przenosiny do Francji 19-letniego Matthijsa de Ligta, o którego cały czas stara się PSG, tylko zwiększą szanse na opuszczenie klubu przez wymienioną wyżej dwójkę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy