Niepewna przyszłość Pandeva

Niepewna przyszłość Pandeva fot. Transfery.info
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Goran Pandev chce opuścić Napoli, ale nadal nie wiadomo, kto będzie jego nowym pracodawcą.

W sytuacji Pandeva pewne jest właściwie tylko to, że w następnym sezonie nie będzie już graczem "Partenopei". Tajemnicą natomiast pozostaje, gdzie będzie kontynuował swoją karierę. Sam piłkarz jest dość wybredny i odrzucił kilka ofert.

Pierwsza z nich przyszła z Emiratów Arabskich, a konkretnie z klubu Al Jazira. Choć tam Pandev mógłby liczyć na bardzo dobre zarobki, nie zdecydował się na ten transfer, bo zamierza kontynuować karierę w poważnej, europejskiej lidze, a nie na piłkarskich peryferiach.

Kolejna oferta, która nie zadowoliła zawodnika, przyszła z Olimpiakosu. Tym razem Pandeva nie przekonał projekt sportowy Greków. Sam zainteresowany najchętniej wylądowałby we Florencji i tamtejszej Fiorentinie, ale póki co nikt z klubu się z nim nie kontaktował. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy