Niepewna przyszłość Pandeva

Niepewna przyszłość Pandeva fot. Transfery.info
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Goran Pandev chce opuścić Napoli, ale nadal nie wiadomo, kto będzie jego nowym pracodawcą.

W sytuacji Pandeva pewne jest właściwie tylko to, że w następnym sezonie nie będzie już graczem "Partenopei". Tajemnicą natomiast pozostaje, gdzie będzie kontynuował swoją karierę. Sam piłkarz jest dość wybredny i odrzucił kilka ofert.

Pierwsza z nich przyszła z Emiratów Arabskich, a konkretnie z klubu Al Jazira. Choć tam Pandev mógłby liczyć na bardzo dobre zarobki, nie zdecydował się na ten transfer, bo zamierza kontynuować karierę w poważnej, europejskiej lidze, a nie na piłkarskich peryferiach.

Kolejna oferta, która nie zadowoliła zawodnika, przyszła z Olimpiakosu. Tym razem Pandeva nie przekonał projekt sportowy Greków. Sam zainteresowany najchętniej wylądowałby we Florencji i tamtejszej Fiorentinie, ale póki co nikt z klubu się z nim nie kontaktował. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy