Niepewna przyszłość Toniego Kroosa w Realu Madryt

Niepewna przyszłość Toniego Kroosa w Realu Madryt fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cadena SER

Umowa Toniego Kroosa wygasa 30 czerwca 2023 roku. Real Madryt zaoferował mu jej przedłużenie, ale Niemiec odłożył decyzję o swojej przyszłości na następne lato - informuje Cadena SER.

Chociaż „Królewscy” mają za sobą wspaniały sezon, w którym nie tylko odzyskali tytuł mistrza Hiszpanii, ale sięgnęli również po Ligę Mistrzów, to do niemieckiego piłkarza przez większość rozgrywek były większe lub mniejsze pretensje o jego formę.

32-latek był zmieniany w sumie aż 16 razy. Carlo Ancelotti nie bał się ściągać podopiecznego z boiska, gdy dostrzegał u niego spadek intensywności.

Oprócz szybkiego tracenia sił, środkowemu pomocnikowi zarzucano długie myślenie nad tym, co zrobić z piłką i stosunkowo małą kreatywność jak na piłkarza tej klasy.

Okazuje się, że to wszystko utkwiło w głowie Toniego Kroosa. Kiedy bowiem Real Madryt postanowił przedstawić mu propozycję przedłużenia współpracy do 30 czerwca 2024 roku, poinformował on klub, że na razie nie chce niczego podpisywać.

Cadena SER precyzuje, że były reprezentant Niemiec zamierza przez najbliższy sezon ocenić stan swojej kondycji oraz dyspozycję. Jeśli uzna, że nie jest w stanie dawać od siebie tyle, ile do tej pory, na pewno nie przedłuży on wygasającego za 12 miesięcy kontraktu.

To sprawia, że przyszłość mistrza świata z 2014 roku i zdobywcy pięciu pucharów Ligi Mistrzów jest niepewna.

Postawa zawodnika nieco zaskoczyła włodarzy, ale postanowili oni w żaden sposób na niego nie naciskać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy