Niepewna przyszłość Toniego Kroosa w Realu Madryt

Niepewna przyszłość Toniego Kroosa w Realu Madryt fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cadena SER

Umowa Toniego Kroosa wygasa 30 czerwca 2023 roku. Real Madryt zaoferował mu jej przedłużenie, ale Niemiec odłożył decyzję o swojej przyszłości na następne lato - informuje Cadena SER.

Chociaż „Królewscy” mają za sobą wspaniały sezon, w którym nie tylko odzyskali tytuł mistrza Hiszpanii, ale sięgnęli również po Ligę Mistrzów, to do niemieckiego piłkarza przez większość rozgrywek były większe lub mniejsze pretensje o jego formę.

32-latek był zmieniany w sumie aż 16 razy. Carlo Ancelotti nie bał się ściągać podopiecznego z boiska, gdy dostrzegał u niego spadek intensywności.

Oprócz szybkiego tracenia sił, środkowemu pomocnikowi zarzucano długie myślenie nad tym, co zrobić z piłką i stosunkowo małą kreatywność jak na piłkarza tej klasy.

Okazuje się, że to wszystko utkwiło w głowie Toniego Kroosa. Kiedy bowiem Real Madryt postanowił przedstawić mu propozycję przedłużenia współpracy do 30 czerwca 2024 roku, poinformował on klub, że na razie nie chce niczego podpisywać.

Cadena SER precyzuje, że były reprezentant Niemiec zamierza przez najbliższy sezon ocenić stan swojej kondycji oraz dyspozycję. Jeśli uzna, że nie jest w stanie dawać od siebie tyle, ile do tej pory, na pewno nie przedłuży on wygasającego za 12 miesięcy kontraktu.

To sprawia, że przyszłość mistrza świata z 2014 roku i zdobywcy pięciu pucharów Ligi Mistrzów jest niepewna.

Postawa zawodnika nieco zaskoczyła włodarzy, ale postanowili oni w żaden sposób na niego nie naciskać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [22/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [22/03/2023] Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było Dawid Kownacki: Mam kilka konkretnych ofert. Wszystko jest wynegocjowane Dawid Kownacki: Mam kilka konkretnych ofert. Wszystko jest wynegocjowane Merveille Fundambu wraca do gry. Znalazł nowy klub w Polsce [OFICJALNIE] Merveille Fundambu wraca do gry. Znalazł nowy klub w Polsce [OFICJALNIE] Podstawowy obrońca wypada z reprezentacji Polski. Błyskawiczne powołanie zastępcy [OFICJALNIE] Podstawowy obrońca wypada z reprezentacji Polski. Błyskawiczne powołanie zastępcy [OFICJALNIE] PSG wytypowało hitowy cel transferowy PSG wytypowało hitowy cel transferowy Widzew Łódź przetestuje młodego pomocnika Panathinaikosu [OFICJALNIE] Widzew Łódź przetestuje młodego pomocnika Panathinaikosu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy