Nieprawdopodobny gol bramkarza z 90 metrów [WIDEO]

Nieprawdopodobny gol bramkarza z 90 metrów [WIDEO] fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Jesse Joronen przez swój wyczyn stał się na chwilę jednym z najpopularniejszych bramkarzy świata.

Fin, który przebywa obecnie w Stevenage w ramach wypożyczenia z Fulham, strzelił gola we wczorajszym meczu z Wycombe. Golkiper zdobywający bramki to rzecz jasna rzadkość, szczególnie gdy robi to z takiej odległości i w takim sposób. Do tego niezamierzenie.

W 10. minucie wspomnianego spotkania 22-latek wyszedł przed własne pole karne, by dopaść do bezpańskiej piłki przed zawodnikami gości. Joronen postanowił nie przyjmować futbolówki i nie kalkulując wybił ją daleko przed siebie, w stronę linii ataku własnego zespołu. Ta uderzona z niezbyt szczególną mocą skozłowała na 16. metrze i przelobowała bramkarz rywali wpadając do bramki. Stevenage wygrało ostatecznie 2:1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! OFICJALNIE: Przyznano nagrody podczas gali Ekstraklasy OFICJALNIE: Przyznano nagrody podczas gali Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy