Nieprawdopodobny gol bramkarza z 90 metrów [WIDEO]

Nieprawdopodobny gol bramkarza z 90 metrów [WIDEO] fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Jesse Joronen przez swój wyczyn stał się na chwilę jednym z najpopularniejszych bramkarzy świata.

Fin, który przebywa obecnie w Stevenage w ramach wypożyczenia z Fulham, strzelił gola we wczorajszym meczu z Wycombe. Golkiper zdobywający bramki to rzecz jasna rzadkość, szczególnie gdy robi to z takiej odległości i w takim sposób. Do tego niezamierzenie.

W 10. minucie wspomnianego spotkania 22-latek wyszedł przed własne pole karne, by dopaść do bezpańskiej piłki przed zawodnikami gości. Joronen postanowił nie przyjmować futbolówki i nie kalkulując wybił ją daleko przed siebie, w stronę linii ataku własnego zespołu. Ta uderzona z niezbyt szczególną mocą skozłowała na 16. metrze i przelobowała bramkarz rywali wpadając do bramki. Stevenage wygrało ostatecznie 2:1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku Julian Nagelsmann coraz bliżej porozumienia z nowym klubem. Gorąca posada Julian Nagelsmann coraz bliżej porozumienia z nowym klubem. Gorąca posada

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy