Niesamowity charakter szkockiej piłkarki. Nastawiła sobie zwichnięte kolano i wróciła do gry [WIDEO]

Niesamowity charakter szkockiej piłkarki. Nastawiła sobie zwichnięte kolano i wróciła do gry [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Jane O'Toole zaliczyła niefortunny upadek w trakcie wyjazdowej pucharowej potyczki St. Mirren z Inverness (0:6) i zwichnęła kolano. Ten uraz nie okazał się jednak wystarczający do wyeliminowania jej z udziału z dalszej rywalizacji.

Szkota wykazała się niesamowitym charakterem w trakcie meczu w ramach rozgrywek o krajowy puchar.

Zawodniczka, pełniąca funkcję kapitana zespołu gości, nie odpuściła walki o jedną ze spornych piłek przy stanie 0:6 i niestety musiała uznać wyższość silniejszej oraz równie zdeterminowanej rywalki.

Jane O'Toole wskutek przegranego pojedynku niefortunnie padła na murawę i doznała skręcenia stawu kolanowego. Zazwyczaj tego typu uraz oznacza dla każdego piłkarza koniec udziału w zawodach i długą przerwę od gry.

Ten scenariusz nie sprawdził się jednak w przypadku Szkotki, która pomimo ogromnego bólu postanowiła odruchowo umieścić rzepkę na właściwym miejscu. Kilkukrotne uderzenie w kolano pozwoliło jej nie tylko naprawić uszkodzony staw, ale także wrócić do gry i spędzić na boisku pełne 90 minut.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Piłkarski Brexit, czyli utrudnienia w transferach do Premier League. 15 punktów do raju [OFICJALNIE] Piłkarski Brexit, czyli utrudnienia w transferach do Premier League. 15 punktów do raju [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Liga Mistrzów: FC Barcelona leci na mecz z Ferencvárosi bez trzech gwiazd Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Drużyna 2020 roku UEFA: Poznaliśmy nazwiska 50 nominowanych piłkarzy Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Hajto gotowy na powrót na ławkę trenerską: Myślę o kierunku zagranicznym Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Manchester City finalizuje transfer utalentowanego 17-latka. W grę ma wchodzić nawet 20 milionów euro [WIDEO] Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku! Oni wciąż nie mają dość. Weterani Mistrzostw Europy z 2004 roku!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy