Niespodziewana oferta dla Lahma

 Niespodziewana oferta dla Lahma
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Bild

Pomimo zakończenia kariery piłkarskiej, Philipp Lahm otrzymał ofertę z FC St. Pauli.

Doświadczony defensor został wybrany niedawno na najlepszego niemieckiego piłkarza ubiegłego sezonu. Wielu kibiców było zdania, że to nagroda raczej za całokształt przygody z piłka, a nie ostatni rok gry. Wszystko ze względu na zakończenie kariery Lahma. Jak się okazuje, to wcale nie musiała być pożegnalna nagroda dla wychowanka Bayernu Monachium. 

33-letni zawodnik otrzymał oficjalną ofertę z drugoligowego FC St. Pauli. Dyrektor sportowy klubu z Hamburga, Andreas Rettig, jest wielkim fanem Lahma. Były kapitan reprezentacji Niemiec otrzymał propozycję rocznego kontraktu z możliwością przedłużenia go o kolejny sezon. 

- Chciałbym znów dokonać wielkiego transferu – powiedział o swojej ofercie Rettig.

Defensor rozegrał w swojej karierze 517 spotkań dla „Die Roten”, podczas których zdobył 16 bramek i 72 asysty. O zdanie na temat oferty zapytano także jego.

- Byłem bardzo ucieszony tą ofertą. Myślę jednak, że jej nie zaakceptuję… - zastanawiał się Lahm.

Oferta klubu z 2. Bundesligi ma raczej charakter humorystyczny i na transfer są bardzo małe szanse. Gdyby jednak oferta hamburczyków została zaakceptowana, mielibyśmy do czynienia z jednym z najbardziej zaskakujących transferów w tym oknie. 
Więcej na temat: FC St. Pauli Niemcy Philipp Lahm

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy