Niespodziewany transfer! Z drugiej ligi polskiej do LaLiga 2 [OFICJALNIE]
2025-07-21 23:56:18; Aktualizacja: 4 godziny temu![Niespodziewany transfer! Z drugiej ligi polskiej do LaLiga 2 [OFICJALNIE]](img/photos/109135/1500xauto/michal-willmann.jpg)
Podbeskidzie Bielsko-Biała na CD Castellón zamienił Michał Willmann. 20-letni prawy defensor to wychowanek „Górali”.
Michał Willmann to wyróżniająca się postać na szczeblu drugiej ligi. Do tej pory jednak nie otrzymał on żadnej dużej oferty z wyższego szczebla w naszym kraju, dlatego też reprezentował barwy Podbeskidzia Bielsko-Biała nawet na tym poziomie rozgrywkowym.
Okazuje się jednak, że talent 20-latka został dostrzeżony przez zagraniczny zespół. W ostatnich godzinach poinformowano o przenosinach na Półwysep Iberyjski.
Defensor najpierw przeszedł badania, które wypadły pomyślnie, dlatego też transakcja doszła do skutku. W takim razie Willmann został zaprezentowany jako nowy gracz CD Castellón.Popularne
Na zaplecze LaLigi przenosi się w ramach definitywnej transakcji. Z nową drużyną parafował umowę do 30 czerwca 2029 roku.
„Michał - korzystając z okazji pragniemy serdecznie podziękować Ci za wszystkie występy, asysty, wszystkie przeżyte chwile w Podbeskidziu, nieschodzący uśmiech z twarzy, waleczność i prawdziwy góralski charakter! Myśl o nas ciepło, spełniaj marzenia i mamy nadzieję, że do zobaczenia!” - napisało Podbeskidzie na oficjalnej stronie.
Poprzedni sezon w wykonaniu 20-letniego wychowanka „Górali” to łącznie 35 meczów i sześć asyst.
Nowy pracodawca Willmanna to siedemnasta siła poprzedniego sezonu zaplecza LaLigi.