Noah Okafor chce letniego transferu. TRZY kluby liczą się w grze

Noah Okafor chce letniego transferu. TRZY kluby liczą się w grze fot. Red Bull Salzburg
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Noah Okafor nie przejawia chęci do przedłużenia kontraktu z Red Bullem Salzburg. W tej sytuacji letni transfer z udziałem reprezentanta Szwajcarii wydaje się bardzo prawdopodobny - uważa Florian Plettenberg ze Sky.

22-letni zawodnik zbiera pochlebne recenzje za występy notowane w austriackim zespole. Dzięki temu wzbudza coraz większe zainteresowanie na rynku ze strony mocniejszych oraz bogatszych drużyn.

Wszechstronny napastnik nie przejawia w zaistniałych okolicznościach chęci do zawarcia nowego porozumienia z Red Bullem Salzburg.

Ten nie podjął nawet żadnych kroków w tym kierunku. Dlatego Noah Okafor jest nastawiony na zmianę barw w letnim oknie transferowym na rok przed wygaśnięciem obowiązującego kontraktu.

W ostatnich tygodniach pojawiły się w mediach sugestie, że największą ochotę do sprowadzenia reprezentanta Szwajcarii przejawia AC Milan.

Florian Plettenberg ze Sky przekonuje, że poza „Rossoneri” poważne zainteresowanie usługami ofensywnego zawodnika przejawiają też Inter Mediolan oraz Tottenham.

Każda z tych ekip musi być przygotowania na wystosowanie propozycji mieszczącej się w granicach 20-25 milionów euro, która zadowoliłaby władze austriackiego drużyny.

Okafor trafił do Red Bulla Salzburg z FC Basel za łączną sumę przekraczającą jedenaście milionów euro w styczniu 2020 roku.

W obecnym sezonie wystąpił w 30 meczach, notując w nich dziesięć trafień i pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy