Nocerino przeniesie się do Torino?

Nocerino przeniesie się do Torino? fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports Italia

Antonio Nocerino najprawdopodobniej w zimowym okienku transferowym odejdzie z Milanu. Pozyskaniem Włocha zainteresowane jest Torino.

28-letni pomocnik w obecnym sezonie w barwach "Rossonerich" wystąpił zaledwie w 12 oficjalnych meczach, w których zaliczył tylko dwie asysty.

Taki dorobek z pewnością nie powala na kolana zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że Nocerino marzy o grze na Mistrzostwach Świata w Brazylii. W osiągnięciu tego celu Włochowi może pomóc szybka zmiana zespołu, w którym mógłby liczyć na regularną grę, a co za tym idzie odbudowanie reprezentacyjnej formy.

Zdaniem dziennikarza Sky Sport Italia - Gianluci Di Marzio oba kluby rozpoczęły już rozmowy w sprawie tego transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Ekstraklasa: Składy na zaległy mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na zaległy mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy