Norwich City: Czterech zawodników opuszcza beniaminka Premier League [OFICJALNIE]

Norwich City: Czterech zawodników opuszcza beniaminka Premier League [OFICJALNIE] fot. Norwich City
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Norwich City

Norwich City poinformowało o rozstaniu z kilkoma zawodnikami.

„Kanarki” jako pierwsze w tym sezonie wywalczyły awans do Premier League. Na kolejkę przed końcem rozgrywek mają one na koncie 96 punktów. Władze klubu już planują wzmocnienia, ale póki co potwierdzone zostały rozstania. W przyszłym sezonie w zespole nie zobaczymy Alexa Tetteya, Mario Vrančicia, Olivera Skippa oraz Xaviego Quintilli.

Jeśli chodzi o dwóch pierwszych, to 30 czerwca wygasają ich kontrakty i nie zostaną one przedłużone. Przygoda 35-letniego Tetteya z Norwich rozpoczęła się w 2012 roku i od tamtej pory Ghańczyk rozegrał w jego koszulce 262 meczów. W kończącym się sezonie wchodził na boisko raczej na końcówki spotkań. 31-letni Vrančić pojawiał się na murawie nieco częściej i w 31 występach ligowych zanotował trzy trafienia i pięć asyst.

Quintilla i Skipp byli wypożyczeni do Norwich odpowiednio z Villarrealu oraz Tottenhamu. Teraz po prostu wrócą do swoich klubów.

20-letni Skipp nie opuścił ani jednego z 45 dotychczasowych meczów Championship. Defensywny pomocnik zdobył bramkę i zaliczył dwie asysty. Występujący na lewej obronie 24-letni Quintilla uzbierał 11 występów, dwa gole i ostatnie podanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy