Nottingham Forest finalizuje trzynasty transfer. Tym razem z Atalanty

Nottingham Forest finalizuje trzynasty transfer. Tym razem z Atalanty
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Nottingham Forest przygotowuje się na przybycie Remo Freulera z Atalanty.

Już na dniach szwajcarski pomocnik pożegna się z obecnym zespołem, aby otworzyć nowy rozdział w swojej karierze. Od połowy sierpnia udowodni swoją wartość na boiskach Premier League w ekipie beniaminka.

Na taki ruch naciskał sam 30-latek. Jak poinformował Gianluca Di Marzio, oba kluby minionej nocy osiągnęły porozumienie co do kwoty transferu. Transakcja ma opiewać na kwotę dziewięć milionów euro podstawy plus ewentualne bonusy za osiągnięcia boiskowe.

Wychowanek ojczyźnianego FC Winterthur spędził w Italii sześć i pół roku. W zagranicznej przygodzie związany był dotychczas wyłącznie z Atalantą, która sprowadziła go za troszkę ponad dwa miliony euro z FC Luzern.

W całej historii zapisanej w Bergamo Freuler, wywiązujący się na murawie z zadań w roli „ósemki”, zapisał na swoim koncie 259 występów we wszystkich rozgrywkach, dokładając 20 goli i 24 asysty.

Dla Nottinghamu to już trzynasty transfer przychodzący podczas letniego okienka, w tym dziesiąty gotówkowy. Na City Ground dotychczas zameldowali się tacy gracze, jak Taiwo Amoniyi, Neco Williams, Jesse Lingard, Omar Richards czy Moussa Niakhaté.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy