Nowa oferta za Cerciego

Nowa oferta za Cerciego fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazetta Dello Sport

Prezydent Torino FC Urbano Cairo poinformował, że wpłynęła kolejna oferta za Allesio Cerciego.

Nie od dziś wiadomo o zainteresowaniu 27-letnim zawodnikiem ze strony AC Milan. Negocjacje między klubami się przeciągają i wielce prawdopodobne jest, że zakończą się fiaskiem. Poirytowany całą sytuacją wydaje się być prezydent turyńskiej drużyny, który w wywiadzie potwierdził również, że do klubu wpłynęła kolejna propozycja:

- Odkąd ostatni raz rozmawiałem z Gallianim, to Milan sprzedał Mario Balotellego. Finanse mojej drużyny są stabilne i nie potrzebujemy nikogo sprzedawać. Oczywiście, jeżeli jakiś gracz zechce odejść, to nie będziemy robić przeszkód - powiedział.

- Jeżeli propozycja będzie korzystna zarówno dla nas, jak i dla Cerciego, wtedy go puścimy. Jeżeli nie, to zostanie na kolejny sezon. Co Galliani na to? On jest skąpy - dodał.

- Nie tylko Milan jest zainteresowany Alessio. Również kluby z zagranicy widziałyby go u siebie. Wczoraj otrzymaliśmy kolejną ofertę - zakończył.

Cerci od dwóch sezonów gra w barwach "Toro". Poprzedni sezon był w jego wykonaniu bardzo udany. W 37 meczach Serie A zdobył 13 bramek i zaliczył 12 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy