Nowa oferta za Guarína

Nowa oferta za Guarína
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Valencia CF zamierza złożyć kolejną propozycję Interowi Mediolan w sprawie pozyskania Fredy'ego Guarína.

Włodarze "Nietoperzy" na razie nie są w stanie definitywnie pozyskać kolumbijskiego pomocnika, dlatego liczą na to, że zespół z Włoch zgodzi się ostatecznie wypożyczyć do końca sezonu swojego zawodnika z opcją definitywnego zakupu za wcześniej ustaloną sumę przez "Nerrazurrich". Wcześniej ekipa z Mediolanu odrzuciła identyczną ofertę drużyny z Primera División.

W tym momencie wiele na to wskazuje, że Inter przystanie na warunki proponowane przez Valencię, ponieważ chce się pozbyć Guarína. Do całej tranzakcji może dość jednak tylko wtedy, kiedy kwota transferu będzie określona na bazie liczby rozegranych spotkań lub osiągniętych celów. W chwili obecnej wiadome jest, że obie strony są w stałym kontakcie w sprawie 28-latka.

Reprezentant Kolumbii w minionych rozgrywkach dla zespołu z Serie A rozegrał 34 mecze, w których zdobył cztery bramki oraz zanotował 13 asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy