Nowa oferta za Hudsona-Odoia

Nowa oferta za Hudsona-Odoia fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail I Christian Falk I Twitter

„Daily Mail” pisze, że Bayern nie zrezygnował z walki o podpis Calluma Hudsona-Odoia z Chelsea.

Jak podają brytyjscy dziennikarze, monachijczycy złożą w najbliższych dniach nową ofertę za 18-letniego skrzydłowego. Ma ona opiewać na 45 milionów funtów, czyli 50 milionów euro. Będzie to najwyższa propozycja przedstawiona londyńczykom przez Bayern, biorąc pod uwagę zarówno letnie, jak i zimowe okno. Doniesienia te potwierdził Christian Falk ze „Sport Bilda”.

W ostatnich dniach pojawiało się sporo informacji na temat tego, że Bayern wciąż wierzy w pozyskanie Leroya Sané z Manchesteru City, a plan B monachijczyków zakłada sprowadzenie Ousmane'a Dembélé z Barcelony. Mimo coraz większych ofert, transfer Hudsona-Odoia byłby jednak o wiele tańszy.

Niedawno na temat Anglika wypowiedział się nowy menedżer Chelsea, Frank Lampard. - Callum to fantastyczny talent. Wszyscy o tym wiemy. Porozmawiam z nim, ponieważ chcę, by z nami został. Klub jest takiego samego zdania. On może być ważną postacią naszego zespołu. Będziemy dyskutować i mam nadzieję, że zostanie - przyznał.


W poprzednim sezonie Hudson-Odoi rozegrał 23 mecze w koszulce „The Blues”, z reguły będąc zmiennikiem. Strzelił pięć goli i zanotował pięć asyst.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy