Nowa oferta za Roberta Lewandowskiego

Nowa oferta za Roberta Lewandowskiego fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tobi Altschäffl [Sport Bild] I Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Barcelona złożyła kolejną ofertę za Roberta Lewandowskiego - informują Tobi Altschäffl i Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Odkąd Robert Lewandowski zapowiedział koniec swojej przygody z Bayernem Monachium, kibice wyczekują konkretnych informacji na temat jego transferu. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Fabrizio Romano, mimo zainteresowania ze strony innych klubów, kapitana reprezentacji Polski interesują wyłącznie przenosiny do Barcelony.

Niedawno Socios przegłosowali sprzedaż części praw do sieci handlowej BLM i praw telewizyjnych, dzięki czemu Barcelona powinna zyskać dodatkowe 600 milionów euro. Fani „Dumy Katalonii” mają nadzieję, że część z tych pieniędzy zostanie przeznaczona na ruchy transferowe klubu, które pomogą drużynie być konkurencyjną w Hiszpanii i na arenie międzynarodowej.

W kwestii ofert Barcelony za Lewandowskiego trudno o ciągłość, ponieważ źródła z Hiszpanii i Niemiec w różnym czasie pisały o kolejnych propozycjach, a kwoty nieco się rozmijały. „Sport” podawał na przykład, że w grę wchodzi 40 milionów euro plus 10 milionów w bonusach.

Z doniesień Tobiego Altschäffla i Tomasza Włodarczyka wynika, że na razie Barcelona zaoferowała mniej. Najnowsza oferta ma opiewać na 35 milionów euro plus pięć milionów w bonusach. Według Włodarczyka jest to druga propozycja wystosowana przez Katalończyków. Pierwszy z dziennikarzy sugeruje z kolei, że zostanie ona odrzucona jak pierwsza. Bayern nie powinien zgodzić się na sprzedaż 33-letniego Lewandowskiego za mniej niż 50 milionów euro.

Piłkarze Bayernu Monachium... chcą odejścia Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski blisko odejścia z Bayernu Monachium. Świetna promocja bukmacherska na transfer - zdobądź bonus 200 złotych

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan Wisła Puławy sięga po ofensywnego pomocnika z czwartej ligi hiszpańskiej Wisła Puławy sięga po ofensywnego pomocnika z czwartej ligi hiszpańskiej Bayern Monachium ma nowego kandydata na następcę Roberta Lewandowskiego. Potrzeba około 50 milionów euro Bayern Monachium ma nowego kandydata na następcę Roberta Lewandowskiego. Potrzeba około 50 milionów euro Lech Poznań domyka następny transfer. Testy medyczne Lech Poznań domyka następny transfer. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy