Nowa opcja dla Kristoffera Ajera. Defensor planem B dla RB Lipsk

Nowa opcja dla Kristoffera Ajera. Defensor planem B dla RB Lipsk fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fussballtransfers.com

Wiele wskazuje na to, że Kristoffer Ajer nie będzie kontynuował kariery w Celticu. Po zakusach ze strony Bayeru Leverkusen czy Newcastle United, Norwega na swojej liście życzeń umieścił RB Lipsk - podaje serwis internetowy Fussballtransfers.com.

23-latek uchodzi za spory talent, a zainteresowanie innych klubów to dla niego nie pierwszyzna. Swego czasu głośno było o potencjalnej przeprowadzce do Arsenalu, a pojawił się również temat dołączenia do Milanu.

Ostatecznie nic z tego nie wyszło, ale to wcale nie oznacza, że piłkarz zniknął z radarów przedstawicieli największych lig europejskich. O jego angażu myślą Norwich City, Newcastle United, Bayer Leverkusen, a teraz również RB Lipsk.

Jak informuje Fussballtransfers.com, „Byki” rozważają jego kandydaturę na wypadek fiaska związanego z planowanym zakupem Maxence’a Lacroix. VfL Wolfsburg oczekuje za Francuza około 30 milionów euro, dlatego klub wspierany przez koncern Red Bulla postanowił się zabezpieczyć.

Aktualnie Kristoffer Ajer stanowi plan B, lecz wraz z rozwojem wypadków może on stać się priorytetowym wzmocnieniem uczestnika przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

Kontrakt norweskiego stopera wygasa już za rok. Dla Celticu jest to zatem ostatnia okazja na godziwy zarobek za piłkarza ze 176 występami w jego barwach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy