Nowa posada Czerczesowa?!

Nowa posada Czerczesowa?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gazeta.ru

Rosyjskie media podają, że Stanisław Czerczesow może podjąć się niebawem nowego wyzwania.

Selekcjoner reprezentacji Rosji jest łączony z objęciem Spartaka Moskwa, z którego kilkadziesiąt godzin temu zwolniony został Massimo Carrera. W grę wchodziłoby jednoczesne prowadzenie przez niego kadry i klubu z Moskwy. To oczywiście mocno komplikuje całą sprawę (musiałaby wyrazić na to zgodę federacja), ale taka opcja podobno wchodzi w grę.

55-latek, który w przeszłości był trenerem Legii Warszawa, prowadzi rodzimą reprezentację od 2016 roku. Pod jego wodzą niespodziewanie pokazała się ona z dobrej strony na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Rosjanie pożegnali się z turniejem dopiero w ćwierćfinale, odpadając po konkursie rzutów karnych z Chorwacją.

Spartak zajmuje w tym momencie siódme miejsce w tabeli rosyjskiej ekstraklasy. W 11 dotychczasowych spotkaniach zdobył 18 punktów. Do pierwszego Zenitu Sankt-Petersburg traci siedem „oczek”.

Innym poważnym kandydatem do objęcia stanowiska szkoleniowca Spartaka, o czym już informowaliśmy, jest Leonardo Jardim. Portugalczyk niedawno pożegnał się z AS Monaco, z którym w sezonie 2016/2017 sięgnął po mistrzostwo Francji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy