Nowa umowa dla Sakho?

Nowa umowa dla Sakho?
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Goal.com

Diafra Sakho już niebawem może zostać nagrodzony nową umową przez West Ham United.

Senegalczyk, sprowadzony na Upton Park za trzy miliony funtów, dopiero co zaczął swoją przygodę w Premier League, a już zyskuje wielkie uznanie w oczach piłkarskiego świata. W swoich pierwszych ośmiu występach zdołał strzelić już siedem bramek, a wczoraj otrzymał nagrodę za piłkarza miesiąca w angielskich rozgrywkach.

24-latek ostatniego lata zdecydował się opuścić Metz, podpisując trzyletni kontrakt z "The Hammers". Jednakże już po trzech miesiącach od transferu, londyński klub ma zamiar zaproponować piłkarzowi nowy, bardziej dogodny kontrakt. Sakho obecnie inkasuje 15 tysięcy funtów tygodniowo i wydaje się, że tygodniówka zawodnika zostanie znacznie podwyższona.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy