Nowe domowe i wyjazdowe stroje reprezentacji Francji [FOTO]

Nowe domowe i wyjazdowe stroje reprezentacji Francji [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footyheadlines.com

Portal Footyheadlines.com przedstawił wygląd nowych koszulek reprezentacji Francji.

Nowe stroje reprezentacji ze Starego Kontynentu zostały stworzone głównie z myślą o EURO 2020. Jak wiadomo, turniej mistrzowski przełożono na przyszły rok. Wszystko wskazuje więc na to, że trykoty zostaną oficjalnie zaprezentowane dopiero latem, a piłkarze zagrają w nich po raz pierwszy przy okazji wrześniowej rywalizacji w Lidze Narodów.

Domowe koszulki Francuzów będą ciemnoniebieskie. Firma Nike na całej powierzchni przyozdobiła je jaśniejszymi paskami, a także czerwonym pasem na wysokości klatki. Komplet uzupełnią ciemnoniebieskie spodenki oraz czerwone getry.

Wyjazdowe koszulki mistrzów świata będą w zasadzie całe białe. Z boku znajdą się tylko wąskie niebiesko-czerwone paski. Spodenki i getry również zaprojektowano w kolorze białym.

Nowe domowe i wyjazdowe stroje reprezentacji Francji:

Nowa domowa koszulka reprezentacji FrancjiNowa domowa koszulka reprezentacji FrancjiNowe domowe stroje reprezentacji FrancjiNowa wyjazdowa koszulka reprezentacji FrancjiNowa wyjazdowa koszulka reprezentacji FrancjiNowe wyjazdowe stroje reprezentacji Francji

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy