Nowe umowy dla graczy United

Nowe umowy dla graczy United
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Daily Mail

Działacze Manchester United FC patrzą w przyszłość. W najbliższym czasie rozpoczną rozmowy na temat przedłużenia kontraktów najbardziej obiecujących graczy w zespole.

Angielskie media podają, że nowe umowy mają zostać zaproponowane czterem zawodnikom. Rozmowy mają dotyczyć kontraktów Davida De Gei, Phila Jonesa, Danny’ego Welbecka oraz Toma Cleverleya.

Kontrakty trzech pierwszych zawodników z United wygasają za dwa lata, natomiast umowa Cleverleya jest ważna do końca czerwca przyszłego roku.

Po wstępnych rozmowach jest już podobno agent Phila Jonesa, który dyskutował z menadżerem „Czerwonych Diabłów” Davidem Moyesem na temat kierunku rozwoju swojego klienta. Jones prawdopodobnie podpisze z klubem z Manchesteru długoterminową umowę. Reprezentant Anglii ma w następnym sezonie pełnić dużo ważniejszą rolę w drużynie niż dotychczas, gdyż z klubu odejdą Nemanja Vidić (przechodzi do Interu) oraz Rio Ferdinand.

Działacze klubu z Old Trafford prawdopodobnie zajmą się umowami swoich zawodników zaraz po zakończeniu obecnego sezonu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy