Nowy bramkarz blisko FC Porto

Nowy bramkarz blisko FC Porto
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Juan Pablo Varsky

Wszystko wskazuje na to, że Gerónimo Rulli trafi do FC Porto.

Taką informację przekazał Juan Pablo Varsky. Zdaniem argentyńskiego dziennikarza koszt transferu bramkarza Realu Sociedad wyniesie około 10 milionów euro.

Porto od dawna rozgląda się za nowym golkiperem. To efekt problemów zdrowotnych Ikera Casillasa, który kilka miesięcy temu doznał zawału serca. Co prawda niedawno hiszpański bramkarz, podobnie jak jego koledzy z zespołu, wrócił do klubu po letniej przerwie, ale wciąż nie wiadomo, jak potoczą się jego losy.

Z Porto łączono już wielu golkiperów, w tym chociażby Gianluigiego Buffona, który zdążył jednak podpisać umowę z Juventusem.

Rulli jest dwukrotnym reprezentantem Argentyny. Do Realu Sociedad po raz pierwszy trafił w 2014 roku na zasadzie wypożyczenia z Deportivo Maldonado. Potem wrócił do Hiszpanii, przenosząc się tam z Manchesteru City. W barwach ekipy z Półwyspu Iberyjskiego rozegrał do tej pory 170 spotkań. Jego bilans z poprzedniego sezonu to 29 występów i osiem czystych kont.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy