Nowy bramkarz w Liverpoolu?

Nowy bramkarz w Liverpoolu? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Mirror

Liverpool jest zainteresowany pozyskaniem Karla Darlowa, bramkarza Nottingham Forest.

Brendan Rodgers szuka nowego bramkarza, który miałby rywalizować z obecnym numerem 1 Simonem Mignoletem. Powodem tego jest słabsza dyspozycja Belga, który popełnił kilka głośnych błędów w ostatnich spotkaniach ligowych. Karl Darlow jest jednym z głównych kandydatów i był już obserwowany przez skautów "The Reds" w ostatnim tygodniu.

22-latek stał się jednym z najbardziej obiecujących zawodników Nottingham po tym, jak w ostatnich osiemnastu miesiącach wdarł się do pierwszego składu Forest, będąc wcześniej na wypożyczeniach w Newport County oraz Walsall. Rodgers w ostatnich tygodniach przyglądał się także Lee Nichollsowi, bramkarzowi Wigan, jednak to Darlow rozgrywa regularnie mecze w Championship, podczas gdy zawodnik "The Latics" jest tylko zmiennikiem Aliego Al-Habsiego. Dobre występy w Nottingham wywołały zainteresowanie także wśród innych zespołów Premier League takich jak Tottenham i niewykluczone, że Liverpool będzie musiał stoczyć walkę o pozyskanie go.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy