Nowy cel Trabzonsporu. Brazylijczyk zamiast Pazdana?

Nowy cel Trabzonsporu. Brazylijczyk zamiast Pazdana?
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Sporx.com

Rodrigo Moledo niebawem powinien zasilić szeregi Trabzonsporu.

Prezydent tureckiego klubu, Muharrem Usta, potwierdził w jednym z wywiadów, że do jego zespołu w najbliższym tygodniach dołączy nowy środkowy obrońca. Media przekonują, że tym zawodnikiem jest doświadczony Rodrigo Moledo.

Brazylijski defensor od dwóch lat jest piłkarzem Panathinaikosu. Postępujące problemy finansowe ekipy z Aten sprawiają jednak, że musi ona wystawić na sprzedaż jednego ze swoich czołowych graczy.

Tę sytuację zamierzają wykorzystać przedstawiciele ekipy z  Hüseyin Avni Aker Stadyumu, którzy już od dłuższego czasu poszukuje wzmocnień swojej linii obrony.

Nie tak dawno jednym z kandydatów do zasilenia szeregów zespołu z Trabzonu był Michał Pazdan. Tureckie media informowały nawet, że drużyna „Bordowo-Niebieskich” była zdecydowana na sfinalizowanie przenosin reprezentanta Polski. Teraz wydaje się jednak, że klub zrezygnował z tej możliwości i zdecydował się na pozyskanie za dużo niższą kwotę 30-letniego Brazylijczyka.

Rodrigo Moledo jeszcze niedawno znajdował się w orbicie zainteresowań selekcjonera brazylijskiej kadry, który powoływał go na niektóre zgrupowania „Canarinhos”. Ostatecznie nigdy nie było mu jednak dane zadebiutować w koszulce narodowym zespole.

Defensor urodzony w Rio de Janeiro ma za sobą również krótki epizod w naszej Ekstraklasie. Jesienią 2009 roku przebywał na wypożyczeniu w Odrze Wodzisław Śląski, w której rozegrał zaledwie trzy spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy