Nowy kandydat na następcę Vardy’ego

Nowy kandydat na następcę Vardy’ego fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Telegraph

Troy Deeney jest potencjalnym następcą Jamie’ego Vardy’ego w Leicester City.

Ostatnie informacje angielskiej prasy pozwalają sądzić, że napastnik opuści „Lisy” na rzecz Arsenalu. Działacze nowego mistrza Premier League nie załamują jednak rąk i już rozpoczęli poszukiwania ewentualnego następcy snajpera.

Faworytem skautów Leicester jest rzekomo Troy Deeney. Napastnik Watfordu w ostatnim sezonie strzelił dla „Szerszeni” 13 goli i był jednym z kluczowych ogniw w drużynie Quique Floresa. 

Według „The Telegraph”, sprowadzenie 27-latka jest uzależnione tylko i wyłącznie od odejścia Vardy’ego – jeśli ten ostatecznie pozostanie piłkarzem „Lisów”, klub zaprzestanie negocjacji z otoczeniem Deeneya. Ewentualne sprowadzenie gracza Watfordu będzie kosztować około 15 milionów funtów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Piłkarz PSG będzie pauzował przez cztery miesiące OFICJALNIE: Piłkarz PSG będzie pauzował przez cztery miesiące Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy