Nowy kapitan Milanu

Nowy kapitan Milanu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Mediaset

Ignazio Abate zostanie nowym kapitanem Milanu.

Dotychczas głównodowodzącym w szatni "Rossonerich" był Riccardo Montolivo. 31-latek doznał jednak poważnego urazu, przez który być może już nie pojawi się na boisku w obecnym sezonie.

Vincenzo Montella uznał za stosowne wyznaczenie nowego kapitana, przyjmując podobne kryteria wyboru. Szkoleniowiec postawił na 29-latka, który na San Siro gra nieprzerwanie o 2009 roku.

Reprezentant Włoch na San Siro spędził także młodzieńcze lata, więc doskonale zna wartości wpajane przez klub. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy