Nowy kierunek dla Benteke

Nowy kierunek dla Benteke
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Press Association Sport

West Bromwich Albion dołączył do wyścigu o zakontraktowanie Christiana Benteke — donoszą angielskie media.

25-latek jest szykowany do opuszczenia Liverpoolu po tym, jak szkoleniowiec „The Reds” Jurgen Klopp wyjawił, że nie będzie on częścią jego planów na nadchodzący sezon.

Zarząd klubu z Anfield Road oczekuje oferty w wysokości minimum 32,5 miliona funtów za kartę zawodniczą reprezentanta Belgii. Dokładnie taką sumę wydali oni na jej zakup w lecie 2015 roku.

Od pewnego czasu Benteke jest łączony z przenosinami do Crystal Palace. Teraz angielscy reporterzy donoszą, że kolejnym klubem zainteresowanym jego usługami jest West Bromwich.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy