Nowy klub Lamparda

Nowy klub Lamparda
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Mirror

Frank Lampard odchodzi z Chelsea po trzynastu latach gry w jej barwach i przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych, donosi "The Mirror".

Lampard miał już parafować stosowne dokumenty, by na zasadzie wolnego transferu wkrótce dołączyć do New York City, które udział w rozgrywkach Major League Soccer rozpocznie w przyszłym roku.
 
35-latek specjalnie w celu rozmów z przyszłym pracodawcą miał na krótko przerwać swoje przygotowania do Mistrzostw Świata w Brazylii. W Stanach wychowanek West Ham United ma zarabiać więcej niż 150 tysięcy funtów tygodniowo.
 
Najprawdopodobniej Lampardowi nie zaoferowano nowej umowy w Chelsea, w barwach której wystąpił w 429 meczach i strzelil 147 bramek. Dlatego po raz pierwszy w karierze zagra poza Wyspami Brytyjskimi (w sezonie 1995/1996 zaliczył także epizod w Swansea).
 
Doświadczony Anglik ma być pierwszym dużym transferem nowego klubu. W kolejce czeka już kolejny - David Villa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy