Nowy klub Lassa Diarry

Nowy klub Lassa Diarry
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Fotomac

Lassana Diarra opuszcza Olympique Marsylia.

Reprezentant Francji przez całe lato był łączony z opuszczeniem obecnego zespołu, ale ostatnio - po nominowaniu go nowym kapitanem - wydawało się, że może zostać na kolejny sezon. Ostatecznie jednak powinien dołączyć do Galatasaray.

Turcy osiągnęli już porozumienie z zawodnikiem, a także wstępne z jego pracodawcą. Zanim jednak 31-latek uda się na testy medyczne i podpisze uzgodniony kontrakt, do wyjaśnienia pozostała jeszcze jedna kwesta. Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu nałożył bowiem karę na pomocnika.

Diarra musi zapłacić 10 milionów Lokomotiwowi Moskwa za to, że w sierpniu 2014 zerwał kontrakt. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy