Nowy klub Lucescu

Nowy klub Lucescu
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: DigiSport | SovSport

Mircea Lucescu ustalił już warunki kontraktu indywidualnego i pierwszego czerwca rozpocznie pracę w Zenicie.

Mało tego, rosyjskie media informują już nawet, że Rumun w nocy z poniedziałku na wtorek złożył podpis pod dokumentem, obowiązującym przez dwa lata z opcją przedłużenia o sezon. Rocznie zarobi pięć milionów euro, a na transfery dostanie 60 milionów euro.

Za Lucescu przyjdzie sztab, który współpracował z nim w Szachtarze: przede wszystkim trener Alexandru Spirirdon i masażysta Victor Hexan.

Rumun w Doniecku został zatrudniony w maju 2004 roku, więc pracował tam ponad dwanaście lat. Z ukraińskim klubem, poza wieloma tytułami na lokalnym podwórku, wygrał też Puchar UEFA. Jego łączny bilans to 573 mecze i 22 trofea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy