Nowy klub M'Vili

Nowy klub M'Vili
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Wydawało się, że Yann M'Vila trafi do Interu na zasadzie transferu definitywnego. Do tego nie doszło, ale Francuz zmieni barwy klubowe już latem.

M'Vila przez ostatnią rundę występował w Mediolanie na wypożyczeniu, nie sprostał jednak oczekiwaniom, występując w zaledwie ośmiu meczach. W styczniu powrócił do Rubina Kazań.

24-latek pozostanie w Rosji, Rubin zamieniając na Dynamo Moskwa, w którym za sezon gry zainkasuje dwa miliony euro. Kwota transakcji zamknie się w pięciu milionach euro.

Pomocnik będzie trzecim Francuzem w Dynamie. Grają tam już William Vainqueur i Mathieu Valbuena. Spekuluje się też o możliwym transferze André-Pierre Gignaca z Marsylii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Willian w pełni dogadany z Arsenalem Willian w pełni dogadany z Arsenalem OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy