Nowy klub M'Vili

Nowy klub M'Vili
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Wydawało się, że Yann M'Vila trafi do Interu na zasadzie transferu definitywnego. Do tego nie doszło, ale Francuz zmieni barwy klubowe już latem.

M'Vila przez ostatnią rundę występował w Mediolanie na wypożyczeniu, nie sprostał jednak oczekiwaniom, występując w zaledwie ośmiu meczach. W styczniu powrócił do Rubina Kazań.

24-latek pozostanie w Rosji, Rubin zamieniając na Dynamo Moskwa, w którym za sezon gry zainkasuje dwa miliony euro. Kwota transakcji zamknie się w pięciu milionach euro.

Pomocnik będzie trzecim Francuzem w Dynamie. Grają tam już William Vainqueur i Mathieu Valbuena. Spekuluje się też o możliwym transferze André-Pierre Gignaca z Marsylii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy