Nowy klub M'Vili

Nowy klub M'Vili
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Wydawało się, że Yann M'Vila trafi do Interu na zasadzie transferu definitywnego. Do tego nie doszło, ale Francuz zmieni barwy klubowe już latem.

M'Vila przez ostatnią rundę występował w Mediolanie na wypożyczeniu, nie sprostał jednak oczekiwaniom, występując w zaledwie ośmiu meczach. W styczniu powrócił do Rubina Kazań.

24-latek pozostanie w Rosji, Rubin zamieniając na Dynamo Moskwa, w którym za sezon gry zainkasuje dwa miliony euro. Kwota transakcji zamknie się w pięciu milionach euro.

Pomocnik będzie trzecim Francuzem w Dynamie. Grają tam już William Vainqueur i Mathieu Valbuena. Spekuluje się też o możliwym transferze André-Pierre Gignaca z Marsylii.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Olmo coraz bliżej transferu? Bjelica potwierdza fakt prowadzenia negocjacji Olmo coraz bliżej transferu? Bjelica potwierdza fakt prowadzenia negocjacji Lech Poznań zainteresowany Janem Sýkorą. „Kolejorz” złożył ofertę Lech Poznań zainteresowany Janem Sýkorą. „Kolejorz” złożył ofertę Alcácer poza kadrą Borussii Dortmund. Napastnik chce wrócić do Valencii Alcácer poza kadrą Borussii Dortmund. Napastnik chce wrócić do Valencii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy