Nowy klub Rudņevsa

Nowy klub Rudņevsa
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: HSV, Bild

Artjoms Rudņevs trafi do PAOK-u.

Były król strzelców polskiej Ekstraklasy stał się nie potrzebny w HSV, dlatego Niemcy szukali mu nowego pracodawcy. Choć do Niemców długo nie napływały żadne oferty, ostatecznie po napastnika zgłosili się Grecy. Jak poinformował klub za pośrednictwem Twittera, 27-latek udał się Salonik w celu sfinalizowania transakcji.

Zwolennikiem transferu Rudņevsa jest dyrektor sportowy Frank Arnesen, który w przeszłości ściągał do Hamburga. W chwili obecnej nie jest jasne, na jakich warunkach piłkarz przeniesie się do Grecji. Możliwe są dwa scenariusza - albo jego umowa z drużyną z Bundesligi zostanie rozwiązana (obowiązuje jeszcze przez rok) albo będzie to wypożyczenie na jeden sezon.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer Álvaro González jednak winny?! Rasistowskie obelgi w kierunku Neymara odnalezione na nagraniu Álvaro González jednak winny?! Rasistowskie obelgi w kierunku Neymara odnalezione na nagraniu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy