Nowy klub Wszołka?

Nowy klub Wszołka? fot. Transfery.info
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: Gianlucadimarzio.com, Tuttomercatoweb.com

Paweł Wszołek może zostać wypożyczony z Sampdorii. Zainteresowana zawodnikiem jest grająca w Serie B Pescara.

Pescara w zeszłym sezonie zajęła ostatnie miejsce w Serie A i spadła do niższej klasy rozgrywkowej. Działacze klubu chcą jednak szybko wrócić do elity, dlatego jeszcze przed sezonem, a szczególnie w ostatnich dniach okienka, są bardzo aktywni na rynku transferowym.

Zespół z Pescary chce się wzmocnić dwoma zawodnikami. Pierwszym z nich jest Roberto Guana, któremu wygasa kontrakt z Chievo, a do nowego klubu może dołączyć już w poniedziałek. Drugi to dobrze nam znany Paweł Wszołek, który miałby trafic do Serie B na zasadzie wypożyczenia z Sampdorii.

Polak musi poważnie zastanowić się nad tą ofertą, bowiem w drużynie z Genui z pewnością nie dostanie tyle szans, ile dostałby w Pescarze. 22-latek w zesżłym sezonie wystąpił w zaledwie 18 meczach swojej drużyny i w większości z nich wchodził z ławki. Strzelił też jednego gola. 

Jak donoszą włoskie media Sampdoria zaoferowała Wszołka innemu spadkowiczowi z Serie A - Bologni. Tam też miałby trafić na zasadzie wypożyczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy