Nowy klub Wszołka

Nowy klub Wszołka
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport, Alfredo Pedulla

Paweł Wszołek będzie występował od przyszłego sezonu w barwach Hellasu.

Polak ma trafić do Werony w ramach wymiany - Polak zasili zespół trenera Mandorliniego, a do Sampdorii przeniesie się Lazaros Christodoulopoulos. O transferze informują już włoski dziennikarz, Alfredo Pedulla, a także "La Gazzetta dello Sport". Transfer, zdaniem włoskich mediów, jest już prawie pewny i brakuje tylko oficjalnych komunikatów.

Wszołek trafił do Włoch z Polonii Warszawa w 2013 roku. W koszulce "Blucerchiatich" wystąpił w 27 meczach, w których zdobył jedną bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy