Nowy obrońca United

Nowy obrońca United
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Di Marzio

Matteo Darmian przeniesie się do Manchesteru United.

Anglicy osiągnęli porozumienie z Torino w sprawie kwoty odstępnego. Klub z Old Trafford zapłaci za reprezentanta Włoch 18 milionów euro plus dwa kolejne, jeśli zostaną spełnione pewne bonusy. Oznacza to, że "Czerwone Diabły" zdecydowały się spełnić oczekiwania pracodawcy 25-latka.

United uzgodniło także warunki indywidualnego kontraktu z defensorem - czteroletni kontrakt z pensją na poziomie 50 tysięcy tygodniowo. Wkrótce zawodnik powinien pojawić się na Wyspach w celu przejścia testów medycznych.

Darmian trafi do zespołu z Premier League, by walczyć o miejsce na prawej stronie defensywy. Choć w kadrze narodowej gra na lewej obronie, jego wszechstronność pozwala mu konkurować z Antonio Valencią. Luis van Gaal spełnił tym samym plan wzmocnienia tej pozycji. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy