Nowy zawodnik już o krok od Legii!

Nowy zawodnik już o krok od Legii!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Zgodnie z doniesieniami portalu Legia.net, jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego, nowym zawodnikiem Legii Warszawa zostanie Cafú, który do tej pory grał w Metz.

O możliwej przeprowadzce portugalskiego pomocnika na Łazienkowską pisało w czwartek „L'Equipe”. Już w piątek takiego transferu nie wykluczył z kolei szkoleniowiec mistrza Polski, Romeo Jozak. - Jeden z nich powinien dołączyć do naszego zespołu. Nie mogę jednak powiedzieć, który - powiedział Chorwat zapytany o Cafú oraz Damira Šovšicia. Wszystko wskazuje na to, że nowym graczem Legii zostanie ten pierwszy.

24-latek rozwiązał swój kontrakt z Mets i w najbliższym czasie spodziewany jest w stolicy naszego kraju. Nie ma żadnych przeszkód, by związał się on umową z Legią.

Odejście pomocnika z francuskiego klubu to wynik jego konfliktu z trenerem Metz, Frédérikiem Hantzem. Pomijany przez szkoleniowca zawodnik wdał się z nim w ostrą kłótnię, obrażając 51-latka przy całym zespole.

Cafú występował w Metz od zeszłego roku, kiedy ro przeniósł się tam z Lorient. W sumie rozegrał on 28 spotkań w Ligue 1, notując w nich trzy asysty. Wcześniej, jeszcze w ojczyźnie, pomocnik grał w rezerwach Benfiki i Vitórii Guimarães. Swego czasu 24-latek regularnie reprezentował też Portugalię na szczeblach juniorskich i młodzieżowych (grał w kadrach od U-15 do U-20).  

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy