Nowy zawodnik na testach medycznych w Poznaniu

Nowy zawodnik na testach medycznych w Poznaniu
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Przegląd Sportowy

23-letni Muhamed Keita przebywa obecnie w Poznaniu, gdzie przechodzi obowiązkowe testy medyczne. Po ich odbyciu podpisze kontrakt z Lechem.

Norweg urodzony w Gambii był ostatnio zawodnikiem drużyny Mistrzów Norwegii - Strømsgodset IF. Występuje na pozycji środkowego napastnika.

W 2009 roku Keita był obserwowany przez wysłanników Parmy. Lokalna prasa donosiła już nawet o dojściu do porozumienia pomiędzy Włochami a Strømsgodsetem, jednak ostatecznie nie doszło do takiej transakcji.

Włodarze Lecha osiągnęli porozumienie z agentem piłkarza oraz działaczami jego klubu już w ubiegłym tygodniu, mimo to transfer może dojść do skutku dopiero dzisiaj.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy