Nowy zawodnik na testach medycznych w Poznaniu

Nowy zawodnik na testach medycznych w Poznaniu
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Przegląd Sportowy

23-letni Muhamed Keita przebywa obecnie w Poznaniu, gdzie przechodzi obowiązkowe testy medyczne. Po ich odbyciu podpisze kontrakt z Lechem.

Norweg urodzony w Gambii był ostatnio zawodnikiem drużyny Mistrzów Norwegii - Strømsgodset IF. Występuje na pozycji środkowego napastnika.

W 2009 roku Keita był obserwowany przez wysłanników Parmy. Lokalna prasa donosiła już nawet o dojściu do porozumienia pomiędzy Włochami a Strømsgodsetem, jednak ostatecznie nie doszło do takiej transakcji.

Włodarze Lecha osiągnęli porozumienie z agentem piłkarza oraz działaczami jego klubu już w ubiegłym tygodniu, mimo to transfer może dojść do skutku dopiero dzisiaj.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy