Nowy zmiennik Ter Stegena w Barcelonie? Są cztery opcje

Nowy zmiennik Ter Stegena w Barcelonie? Są cztery opcje
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mundo Deportivo

Jak podaje „Mundo Deportivo”, Barcelona cały czas rozgląda się za potencjalnym następcą Jaspera Cillessena.

Holenderski bramkarz od blisko trzech lat jest na Camp Nou zmiennikiem Marca-André ter Stegena. Informacje na temat tego, że 29-latek chce wrócić do regularnego grania i może opuścić Barcelonę pojawiały się już wcześniej. Ostatnie spekulacje odżyły. Zdaniem „Marki” Barcelona będzie gotowa pożegnać się golkiperem za 45 milionów euro. „MD” pisze z kolei o 30 milionach.

Odejście Cillessena nie jest przesądzone, ale jak najbardziej może stać się faktem. Z uwagi na to „Duma Katalonii” rozgląda się za nowym bramkarzem.

Numerem jeden na liście jej działaczy wciąż jest André Onana z Ajaksu. Ostatnio doszło do kolejnego spotkania między przedstawicielami mistrza Hiszpanii a agentem 22-letniego Kameruńczyka. Barcelona podobno nie ma wątpliwości, że jego transfer będzie dobrym ruchem, ale na razie nie przedstawiła amsterdamczykom żadnej oferty.

W tym sezonie Onana, który w przeszłości szkolił się w Katalonii, rozegrał 42 mecze. W 23 z nich zachował czyste konto.


Na wspomnianej liście znajdują się również 26-letni Koen Casteels z Wolfsburga oraz 24-letni Pau López z Realu Betis. Obaj są podstawowymi golkiperami swoich drużyn. Jak podkreśla „MD”, z tej dwójki wyżej stoją notowania Casteelsa.

Barcelona ma jeszcze jedną opcję, a mianowicie postawienie na Iñakiego Peñę. 20-latek na co dzień gra w klubowych rezerwach. Reprezentant Hiszpanii różnych kategorii wiekowych do pewnego momentu nie przekonywał wszystkich członków sztabu pierwszego zespołu, ale w tym sezonie zrobił postępy. Katalończycy wierzą w to, że to idealny materiał na ucznia, a z czasem następcę Ter Stegena.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy