Obrońca Atlético blisko Interu

Obrońca Atlético blisko Interu
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

João Miranda ma wkrótce przenieść się do Interu Mediolan.

Włosi w letnim oknie transferowym pracują głównie nad wzmocnieniem drugiej linii zespołu. Niedawno mówiło się o bliskim porozumieniu z Ondrejem Dudą. Do Lombardii mieliby też trafić Ivan Perišić, Giannelli Imbula czy Matías Kranevitter.

Teraz okazuje się jednak, że do Mediolanu może trafić również brazylijski stoper. Strony ustaliły już kwotę transakcji, która wyniesie około 15 milionów euro. By dopełnić transferu, Inter nie musi nawet wysyłać swoich przedstawicieli do Hiszpanii, bowiem wystarczy stosowny e-mail. Miranda, który w ostatnim sezonie zdobył trzy bramki i jedną asystę w 36 meczach, z pewnością wzmocniłby blok defensywny drużyny Roberto Manciniego. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy