Obrońca Barcelony odrzucił ofertę!

Obrońca Barcelony odrzucił ofertę!
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Fox Sports

Douglas nie zdecydował się na odejście do Cruzeiro.

Chociaż Barcelona osiągnęła już z Brazylijczykami porozumienie w sprawie sprzedaży 60% karty zawodnika za dwa miliony euro, sam piłkarz nie chciał wracać do ojczyzny. Chce on bowiem zdobyć hiszpańskie obywatelstwo, które może dostać dzięki temu, że przebywa w tym kraju już od trzech lat.

Jak wyjawił w rozmowie z "FOX Sports" Marcos Casseb, przedstawiciel piłkarza, Douglas pragnie pozostać na Półwyspie Iberyjskim, chociaż dotychczas wystąpił on dla "Dumy Katalonii" w zaledwie trzech meczach Primera División.

25-latek przyszedł na Camp Nou z São Paulo w 2014 roku za cztery miliony euro. Jeśli zdobędzie paszport unijnego kraju, będzie mógł o wiele łatwiej zyskać nowego pracodawcę na Starym Kontynencie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy