Obrońca Barcelony odrzucił ofertę!

Obrońca Barcelony odrzucił ofertę!
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Fox Sports

Douglas nie zdecydował się na odejście do Cruzeiro.

Chociaż Barcelona osiągnęła już z Brazylijczykami porozumienie w sprawie sprzedaży 60% karty zawodnika za dwa miliony euro, sam piłkarz nie chciał wracać do ojczyzny. Chce on bowiem zdobyć hiszpańskie obywatelstwo, które może dostać dzięki temu, że przebywa w tym kraju już od trzech lat.

Jak wyjawił w rozmowie z "FOX Sports" Marcos Casseb, przedstawiciel piłkarza, Douglas pragnie pozostać na Półwyspie Iberyjskim, chociaż dotychczas wystąpił on dla "Dumy Katalonii" w zaledwie trzech meczach Primera División.

25-latek przyszedł na Camp Nou z São Paulo w 2014 roku za cztery miliony euro. Jeśli zdobędzie paszport unijnego kraju, będzie mógł o wiele łatwiej zyskać nowego pracodawcę na Starym Kontynencie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy