Obrońca chce zostać w Liverpoolu

Obrońca chce zostać w Liverpoolu
Mateusz Ostrowski
Mateusz Ostrowski
Źródło: Sky Sports/Transfery.info

José Enrique wyjawił, że nie zamierza ruszać się z Liverpoolu.

Brendan Rodgers w ostatnich miesiącach zabrał się za przemeblowanie składu, jak i sztabu szkoleniowego Liverpoolu. Kilku graczom dano do zrozumienia, że menadżer nie widzi ich dla nich przyszłości w t "The Reds". Ricky Lambert odszedł już do WBA a Fabio Borini, Mario Balotelli i José Enrique mimo odsunięcia od gry, wciąż nie znaleźli nowego klubu.

Enrique udzielił krótkiego wywiadu angielskim mediom, w którym zadeklarował, że nie chce się rozstawiać z Liverpoolem.

– Pozostał mi rok do końca kontraktu, więc jestem świadomy tego, że włodarze klubu chcieliby się mnie pozbyć. Ja jednak nadal chcę tu zostać i walczyć o swoje. Nie wykluczam jednak przenosin. Jeżeli wpłynie oferta, która usatysfakcjonuje mnie pod względem sportowym, poważnie się nad nią zastanowię. Nie poddaję się. Z doświadczenia wiem, że w futbolu sytuacja może się szybko zmienić - powiedział Hiszpan.

29-latek przyznał, że co prawda dostał kilka propozycji (najnowsza pochodzi z West Bromu), jednak żadna z nich nie jest dla niego satysfakcjonująca. Enrique inkasuje w Liverpoolu 60 tysięcy funtów tygodniowo i wątpliwe, by mógł liczyć na podobne pieniądze po zmianie pracodawcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy