Obrońca Realu odmówił Chińczykom!

Obrońca Realu odmówił Chińczykom!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Marca

Álvaro Arbeloa otrzymał lukratywną ofertę z Chin.

Chińskie kluby dokonują tej zimy pokaźnych inwestycji, ściągając zawodników z lig europejskich za wielkie pieniądze. Jak donosi hiszpańska "Marca", kolejnym zawodnikiem, który miałby wzmocnić Chinese Super League jest Álvaro Arbeloa. Obrońca Realu otrzymał propozycję przeprowadzki do Azji, gdzie za rok gry dostawałby około ośmiu milionów euro. Dziennik nie podaje jednak, który klub jest zainteresowany defensorem.

33-latek na ten moment nie ma zamiaru opuszczać Madrytu. Jego kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu i wtedy obrońca zamierza zorientować się w sytuacji na rynku transferowym, po czym wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Arbeloa trafił do Realu w 2009 roku za pięć milionów euro z Liverpoolu. Wychowanek "Królewskich" rozegrał po powrocie do Madrytu 230 spotkań. W trwającym sezonie zaliczył jednak zaledwie trzy występy ligowe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy