Obrońca Torino na celowniku Realu

Obrońca Torino na celowniku Realu
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: SportMediaset

Według "SportMediaset" trener Realu Madryt Carlo Ancelotti intensywnie przygląda się sytuacji Matteo Darmiana.

Prawy obrońca Torino właśnie w Milanie u Ancelottiego zaliczył swój debiut w Serie A w maju 2007 roku. Potem zagrał jednak jeszcze tylko trzy mecze ligowe i w 2009 roku odszedł do Padovy, z której szybko kupiło go Palermo. Już w 2011 roku zameldował się w Torino, od tego czasu stanowiąc razem z Kamilem Glikiem podporę defensywy.

Ancelotti ma liczyć się z wydatkiem 15 milionów euro, co zapewne wystarczyłoby do przebicia ewentualnych propozycji nawet takich klubów jak Paris Saint-Germain czy Chelsea.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy