Obrzydliwe wiadomości do Kamila Grabary i jego partnerki. „Powiedz mu, że będzie martwy”, „Zabijemy jego i ciebie”

Obrzydliwe wiadomości do Kamila Grabary i jego partnerki. „Powiedz mu, że będzie martwy”, „Zabijemy jego i ciebie” fot. Dominika Robak [Instagram]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Dominika Robak [Instagram]

Kamil Grabara podpadł kibicom Galatasaray i ci postanowili zaatakować konta w mediach społecznościowych bramkarza i jego dziewczyny.

- Nie będziemy grać w takiej atmosferze po raz pierwszy, jesteśmy do tego przyzwyczajeni. W końcu to nie kibice grają, tylko my. Słyszałem od mojego przyjaciela, że kibice Fenerbahçe są lepsi - powiedział Kamil Grabara przed meczem fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Kopenhagą a Galatasaray w Stambule.

Sympatycy mistrza Turcji gorąco „przywitali” polskiego bramkarza już w trakcie rozgrzewki. Ten nic sobie z tego nie zrobił. Samo środowe spotkanie zakończyło się remisem 2:2, mimo że ekipa z Danii prowadziła już dwiema bramkami.

„Zasłużyliśmy na trzy punkty z tej gównianej gry, ale takie jest życie. Idziemy dalej” - napisał po meczu 24-latek na Instagramie, choć zdaniem osób, które widziały post zaraz po wrzuceniu, zamiast „gównianej gry” widniała w nim „gówniana dziura”.

Możliwość komentowania najnowszego wpisu golkipera została wyłączona, natomiast pod wcześniejszym można ujrzeć wysyp komentarzy kibiców z Turcji. Sympatycy Galatasaray zostawili po sobie ślady o wiadomym zabarwieniu („Do zobaczenia w piekle” - to jeden z łagodniejszych jeszcze sprzed meczu), a ci Fenerbahçe go wspierają.

Głos w całej sprawie zabrała partnerka piłkarza Dominika Robak. „To nie jest normalne. 300 wiadomości i nie zliczę, ile komentarzy. Brak słów” - napisała ona na Stories, prezentując niektóre z nich.

„Chroń siebie i swojego męża. Będę was szukał w Kopenhadze i to pewne, że was znajdę”, „Hej dzi***, zniszczymy twoją rodzinę”, „Zabijemy twojego męża i ciebie, tylko czekajcie”, „Powiedz Kamilowi, że będzie martwy. Wiemy również, gdzie mieszka jego rodzina”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy