Odejścia z Anży: Tardelli i Dzsudzsák

Odejścia z Anży: Tardelli i Dzsudzsák
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Wygląda na to, że z Anży Machaczkała podczas zimowego okienka odejdzie dwóch piłkarzy. Mowa o węgierskim skrzydłowym, Balazsie Dzsudzsáku oraz Diego Tardellim.

Wygląda na to, że z Anży Machaczkała podczas zimowego okienka odejdzie dwóch piłkarzy. Mowa o węgierskim skrzydłowym, Balazsie Dzsudzsáku oraz Diego Tardellim.

Reprezentant Węgier jest ponoć bliski przejścia do innego klubu z Rosji, a mianowicie Dynama Moskwa. Informację tę potwierdził jego agent, Jozsef Vorosbaranyi: - Od jakiegoś czasu obserwują Balazsa, ponieważ potrzebują lewonożnego skrzydłowego. Mają ustalone poważne cele w lidze oraz liczę się w Europie. Właściciel Dynama osiągnał porozumienie z Anży, które zgodziło się na transfer. Balazs odbędzie w poniedziałek podróż do Moskwy, aby zacząć negocjacje w sprawie indywidualnego kontraktu, który może zostać podpisany w najbliższym czasie.
 
Z kolei Tardelii jest już prawie zawodnikiem katarskiego Al Gharafa. Według tamtejszych źródeł azjatycki klub rozpoczął już ostatnie rozmowy z piłkarzem. Napastnik niedawno stwierdził, że nie może wrócić do Brazylii, ponieważ żaden tamtejszy klub nie jest w stanie zaoferować kwoty transferowej, jakiej oczekuje Anży. Wygląda na to, że snajper wyląduje ostatecznie w Katarze.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy