Odejścia z Anży: Tardelli i Dzsudzsák

Odejścia z Anży: Tardelli i Dzsudzsák
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Wygląda na to, że z Anży Machaczkała podczas zimowego okienka odejdzie dwóch piłkarzy. Mowa o węgierskim skrzydłowym, Balazsie Dzsudzsáku oraz Diego Tardellim.

Wygląda na to, że z Anży Machaczkała podczas zimowego okienka odejdzie dwóch piłkarzy. Mowa o węgierskim skrzydłowym, Balazsie Dzsudzsáku oraz Diego Tardellim.

Reprezentant Węgier jest ponoć bliski przejścia do innego klubu z Rosji, a mianowicie Dynama Moskwa. Informację tę potwierdził jego agent, Jozsef Vorosbaranyi: - Od jakiegoś czasu obserwują Balazsa, ponieważ potrzebują lewonożnego skrzydłowego. Mają ustalone poważne cele w lidze oraz liczę się w Europie. Właściciel Dynama osiągnał porozumienie z Anży, które zgodziło się na transfer. Balazs odbędzie w poniedziałek podróż do Moskwy, aby zacząć negocjacje w sprawie indywidualnego kontraktu, który może zostać podpisany w najbliższym czasie.
 
Z kolei Tardelii jest już prawie zawodnikiem katarskiego Al Gharafa. Według tamtejszych źródeł azjatycki klub rozpoczął już ostatnie rozmowy z piłkarzem. Napastnik niedawno stwierdził, że nie może wrócić do Brazylii, ponieważ żaden tamtejszy klub nie jest w stanie zaoferować kwoty transferowej, jakiej oczekuje Anży. Wygląda na to, że snajper wyląduje ostatecznie w Katarze.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Ekstraklasowy transfer poza oknem. Michal Peškovič odchodzi z Cracovii Ekstraklasowy transfer poza oknem. Michal Peškovič odchodzi z Cracovii Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy