Odejścia z Anży: Tardelli i Dzsudzsák

Odejścia z Anży: Tardelli i Dzsudzsák
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Wygląda na to, że z Anży Machaczkała podczas zimowego okienka odejdzie dwóch piłkarzy. Mowa o węgierskim skrzydłowym, Balazsie Dzsudzsáku oraz Diego Tardellim.

Wygląda na to, że z Anży Machaczkała podczas zimowego okienka odejdzie dwóch piłkarzy. Mowa o węgierskim skrzydłowym, Balazsie Dzsudzsáku oraz Diego Tardellim.

Reprezentant Węgier jest ponoć bliski przejścia do innego klubu z Rosji, a mianowicie Dynama Moskwa. Informację tę potwierdził jego agent, Jozsef Vorosbaranyi: - Od jakiegoś czasu obserwują Balazsa, ponieważ potrzebują lewonożnego skrzydłowego. Mają ustalone poważne cele w lidze oraz liczę się w Europie. Właściciel Dynama osiągnał porozumienie z Anży, które zgodziło się na transfer. Balazs odbędzie w poniedziałek podróż do Moskwy, aby zacząć negocjacje w sprawie indywidualnego kontraktu, który może zostać podpisany w najbliższym czasie.
 
Z kolei Tardelii jest już prawie zawodnikiem katarskiego Al Gharafa. Według tamtejszych źródeł azjatycki klub rozpoczął już ostatnie rozmowy z piłkarzem. Napastnik niedawno stwierdził, że nie może wrócić do Brazylii, ponieważ żaden tamtejszy klub nie jest w stanie zaoferować kwoty transferowej, jakiej oczekuje Anży. Wygląda na to, że snajper wyląduje ostatecznie w Katarze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy