Odmowa Lassa Diarry

Odmowa Lassa Diarry
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Téléfoot

Lassana Diarra odrzucił możliwość przedłużenia kontraktu z Olympique Marsylia.

Reprezentant Francji chciał opuścić zespół jeszcze w letnim oknie transferowym. Już w maju publicznie deklarował, że będzie dążył do zmiany otoczenia. W sierpniu był bliski przeprowadzki do Galatasaray, ale ostatecznie Turcy nie porozumieli się z pracodawcą pomocnika.

31-latek przed sezonem otrzymał opaskę kapitańską i działacze liczyli, że w ten sposób przekonają go do pozostania. Według "Téléfoot", Lass nie wiąże jednak przyszłości z klubem i odrzucił najnowszą propozycję przedłużenia umowy. Co więcej, w styczniu ma zrobić wszystko, by odejść.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy