Ofensywa w sprawie Neymara. Ruszyły konkretne negocjacje

Ofensywa w sprawie Neymara. Ruszyły konkretne negocjacje
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jose Alvarez Haya

Jak podaje Jose Alvarez Haya z La Sexta, władze Realu Madryt przeszły do konkretnego działania w sprawie pozyskania Neymara.

Zdaniem powyższego źródła działacze „Królewskich” rozpoczęli wczoraj konkretne negocjacje z Paris Saint-Germian dotyczące transferu Brazylijczyka. Najbliższe dni będą kluczowe. Jeśli rozmowy nie zostaną w jakikolwiek sposób zakłócone, Neymar będzie reprezentował barwy Realu - uważa Haya.

Przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mediów PSG jest skłonne przystać na wypożyczenie Neymara z obowiązkiem wykupu. Paryżanie podobno pogodzili się już bowiem z tym, że napastnik chce zmienić barwy tego lata, a jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, iż żaden klub nie spełni ich oczekiwań finansowych względem definitywnego transferu.

Gerard Romero z RAC1 również informuje, że prezydent „Królewskich”, Florentino Pérez, chce Neymara w madryckim zespole. Podkreśla on jednak, iż z mniejszym entuzjazmem na transfer 27-latka zapatruje się Zinédine Zidane.

ESPN dodaje z kolei, że Real całkowicie skupi się na pozyskaniu Neymara, gdy już definitywnie pogodzi się z brakiem transferu Paula Pogby z Manchesteru United.

Nie bez znaczenia może okazać się fakt, iż władze PSG, jeśli faktycznie mają pożegnać się z gwiazdorem, wolą, by ten trafił właśnie do Madrytu, a nie Barcelony. Katalończycy również pracują nad jego transferem.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy